Pivní svět Rotating Header Image

Čertovsky lákavé gastro

Ještě než vyrazíte za čerty a Mikulášem, nechte se inspirovat čertovsky lákavou nabídku gastro zařízení v eshopu Eldos-shop.cz. Třeba si již dnes nadělíte nějaký pěkný dárek v podobně chladící vitríny, kombinované chladničky či jiného gastro zařízení, které využijete jak ve firemním, tak i domácím sektoru.

Dárkové poukazy

Nevíte, čím potěšit své blízké? Uvažujete o nákupu spotřebiče, ale volbu chcete nechat na obdarovaném? Případně mu formou dárku přispět na nákup nového vybavení? I tuto možnost nabízíme. Kontaktujte provozovatele eshopu Eldos-shop.cz a domluvte se na hodnotě dárkového poukazu a formě předání. Aktuálně jsou nabízeny dárkové vouchery v hodnotách 1000, 2000 a 5000,- Kč. Využít je můžete k nákupu libovolného sortimentu, který naleznete na eshopu, případně v prodejně v Ostroměři. Vánoce jsou svátky klidu, tak si je užívejte naplno a bez stresu, že pod stromeček darujete nevhodný dárek.

Prosincová akce na gastro zařízení

Profesionální gastro za dárkové ceny. I v prosinci pro vás připravíme tipy na nejen vánoční dárky za skvělé ceny. Jak jste si již zvykli poslední dobou, sledujeme pro vás akční nabídku značek NORDline či Vestfrost a nejinak tomu bude i v tomto měsíci. Právě nyní probíhají aktualizace produktů zařazených do prosincové akce. A rozhodně je, nač se těšit.

Pokud již máte dárky vyřešené a nebo aktuálně nehledáte nic nového do svého obchodu, restaurace či hotelu, pak vám přejeme klidně prožitý advent a pohodovou předvánoční atmosféru. Tým Eldos-shop.cz.

Comments are closed.