Pivní svět Rotating Header Image

Plotna na palačinky NORDline

Internetový obchod Eldos-shop.cz, který se specializuje mimo jiné na gastro zařízení, přinesl v novém roce několik novinek. My se podíváme na jednu z nich, která potěší zejména ty provozy, kde chtějí nabízet svým zákazníkům profesionální palačinky. Ano, dobré těsto je základem, které má velký vliv na úspěch, ale i to, na čem se pak palačinky dělají, má své podstatné místo. V moderních gastro provozech se pro podobné účely používají speciální plotny na palačinky.

PL-01 NORDline

Jednu z takových nyní nabízí i zmíněný internetový obchod a to od značky NORDline, která je v oboru gastro zařízení špičkou na světovém trhu. Model nese označení PL-01 a kromě jiného zaujme svým velmi kvalitním provedením. Plotna je celá z nerezu. Pro provoz je určitě podstatné, že je možné ji snadno obsluhovat a jednoduše udržovat.

Plotna na palačinky NORDline

Jaké palačinky můžete svým zákazníkům nabídnout? Opravdu obrovské 😉 Plotna dosahuje v průměru 40 cm a to už je poměrně velká palačinka, která jistě uspokojí i nejnáročnějšího strávníka. Tento model je doporučován k použití do středně náročných provozoven s celodenním provozem. Disponuje teplotním rozsahem 50 – 300 °C.

Když palačinku, tak jedině s pomocí plotny PL-01 od NORDline.

Objednávat můžete v eshopu Eldos-shop.cz s dopravou po celé ČR zdarma.

Comments are closed.