Pivní svět Rotating Header Image

Eldos přeje krásné Vánoce 2018

V neděli 16.12.2018 jsme zapálili třetí svíčku na adventním věnci a tím jsme odstartovali poslední týden předvánočních příprav, nakupování… Nastává čas, kdy již většina má zajištěny dárky pro své nejbližší a pozornost se zaměřuje na jejich balení, schovávání a přípravy pro Štědrý den. 

Na internetu se každoročně objevuje vtipný text, který upozorňuje zejména dámy, že Vánoce nejsou návštěvou z hygieny, takže není nutné věnovat veškerou energii a volný čas úklidovým pracem. Zkrátka všeho s mírou, raději si v tento čas odpočiňte a pobavte se se svými přáteli, sousedy. Naplánujte rodinné sešlosti, zkrátka užívejte pohodovou vánoční atmosféru plnými doušky. Svátky utečou velmi rychle a poté vás již opět čeká pracovní režim, kde na podobné věci, bohužel, často není čas.

Veselé Vánoce 2018

Firma Eldos Ostroměř vám touto cestou přeje krásné a poklidné vánoční svátky, ať pod vánočním stromečkem objevíte to, co jste si přáli. Není to o počtu a hodnotě dárků, ale o nápadech, schopnosti rozpoznat potřeby svých blízkých, co by jim opravdu udělalo radost, často to mohou být drobnosti. Nepřehánějte to a nesnažte se předhánět se svým okolím, což se s nástupem sociálních sítí často, bohužel, stává.

Přejeme hodně zdraví a pohody, ať se u stromečku sejdete s těmi, které máte nejraději a společně si tyto krásné svátky užijete.

Tým www.eldos-shop.cz

Comments are closed.