Pivní svět Rotating Header Image

Vychlazená sodovka

Značka Lindr se zabývá nejen pivním chlazením. Ve svém portfoliu má mimo jiné i výrobníky sodové vody. V aktuálním počasí je to další skvělý „nástroj“ pro letní osvěžení. Profesionální zpracování, na které jste zvyklí i u chladících zařízení na pivo. Ideální do restaurací a barů. Poptejte svého oblíbeného prodejce pro více informací a aktuální cenovou nabídku.

Chlazená sodová voda může být sama o sobě lahodným nápojem pro letní období. Zároveň může posloužit na tvorbu dalších nápojů – limonády, alkoholické i nealkoholické míchané nápoje. K tomu všemu je zapotřebí mít takové chlazení, které je výkonné a spolehlivé. Na výrobníky sody značky Lindr se můžete v obou případech spolehnout. Pro výrobu jsou použity kvalitní materiály zajišťující dlouhou životnost a odolnost výrobníků – konkrétně vysoce kvalitní ocel. Ty jsou designovány ve stejném duchu jako pivní chlazení. Moderní, stylové a elegantní, aby zapadly do všech prostorů, ve kterých poslouží svým uživatelům.

Výrobníky sodovky

Lindr SODA AS-45 2x kohout

Jedním z modelů, které Lindr distribuuje nejen na domácí trh, je model Soda AS-45. Tento model nabízí 35 – 40 litrů kvalitně vychlazené sodové vody během jedné hodiny. Touto produkcí plně uspokojí jakoukoli kancelář, výrobní provoz či domácnost. Objednat jej můžete například v elektronickém obchodě Eldos-shop.cz, ve kterém vám rádi sdělí přesné parametry, jak se s výrobníkem pracuje, na co si dát pozor při pravidelné údržbě a další informace, které by vás v tomto směru zajímaly.

Comments are closed.