Pivní svět Rotating Header Image

Výkonná klimatizace Daikin FTXB60C / RXB60C

Každým rokem se v horkých letních dnech řeší, jak si zpříjemnit prostory pro bydlení či práci. Mezi výrobce klimatizací patří mimo jiné i Daikin, který na trh uvádí kvalitní a cenově dostupné modely. Nabídku můžete shlédnout například na eshopu Eldos-shop.cz, který kromě samotného prodeje zajišťuje i odbornou montáž, pokud to zákazník vyžaduje.

Odborná montáž

Zmíněná služba navíc je platná pro zákazníky na Jičínsku ve Východních Čechách. Na všem je možné se domluvit ještě před nákupem samotné klimatizace, kde vám prodejce poradí, jaký model je pro vás nejvhodnější, na co se hodí, nebo jak bude probíhat samotná montáž. Nebojte se jej oslovit, pokud si s něčím nejste jisti. Vyplatí se to, než pak zpětně zjistit, že jste si zakoupili klimatizaci, která není určena pro váš objekt.

Daikin FTXB60C / RXB60C

Daikin FTXB60C / RXB60C

Jedním z nejvýkonnějších modelů klimatizací Daikin je FTXB60C / RXB60C, který nabízí výborný poměr ceny a výkonu. Jedná se o moderní klimatizační jednotku, která odpovídá současným trendům a požadavkům zákazníků, takže pro letní období využijete funkce chlazení, v zimě si díky této klimatizaci naopak budete moci přitopit.

Jaké jsou její hlavní výhody?

Plochý stylový čelní panel, který se hodí univerzálně do každého interiéru, aniž by působil rušivě. Zajistěte si rovnoměrnou distribuci vzduchu a teploty po celé místnosti. Výrobce si dal záležet, aby klimatizace FTXB60C / RXB60C nepůsobila rušivě, ani co se týče hlučnosti. Je tak zajištěn tichý chod pro váš lepší komfort. Ve výbavě je zahrnut i 24 hodinový časovač, díky kterému získáte větší flexibilitu po celý den.

Comments are closed.