Pivní svět Rotating Header Image

Využili jste slunečného víkendu ke grilovačce?

Předposlední dubnový víkend se z hlediska počasí vydařil náramně. Doufáme, že jste si ho všichni užili a stihli jste zrealizovat nejednu zahradní párty, oslavu či grilovačku. Možná vám něco chybělo… co třeba vychlazené točené pivo? Pokud ano, tak řešení je poměrně snadné. Stačí, když se podíváte na nabídku domácích pivních chlazení a do příští akce budete vybaveni ve všech směrech.

„Povinná“ výbava pro letní akce

To oceníte nejen vy, ale i přátelé a známí, kteří se dalších akcí u vás zúčastní. Chápeme, že takovéto řešení nemusí být ideální pro každého. Mít vlastní výčepní zařízení má smysl zejména v případě, že pořádáte velké množství akcí pro více osob. Jestliže si dvakrát za léto pozvete sousedy na grilovačku, asi není nutné mít hned vlastní točené pivo, protože byste to příliš nevyužili a je třeba počítat i s údržbou. V takových případech je lepší se podívat na možnost zapůjčení chlazení.

Ale mnoho lidí si zkrátka léto užívá na plné obrátky, a tak je na místě o této výbavě uvažovat. Máte dobré sousedské vztahy? Tak se domluvte a pořiďte si pivní chlazení společně, tím ušetříte za nákup a budete mít jistotu, že se plnohodnotně využije.

 

Pivní chlazení Lindr

Na jednu stranu se jedná o radost, ale také i starost. Nebudeme si nalhávat, že je to bez práce. Ale kdo by si nechtěl užívat roli výčepního a věříme, že během akce se na této pozici vystřídá spousta kamarádů a známých. Takže pak už jen následné péče a údržba pivního chlazení. Ano, je to práce navíc, ale vyplatí se. Pokud jste se již pustili do toho, že si budete točit vlastní pivo, tak je důležité udržovat chlazení v bezvadném stavu, tím bude zachována kvalita točeného piva. To je přeci to podstatné, oč vám jde a proč jste si chlazení pořizovali, abyste si mohli doma dopřát kvalitně vychlazené pivo, kdykoliv budete chtít a nemuseli nutně chodit do hospody, restaurace, baru…

Takže my vám přejeme co nejvíce slunečných dnů a spoustu krásných akcí, které uspořádáte, nebo kterých se zúčastníte nejen během jarních či letních horkých dnů a večerů. Pivo si můžete dopřát celoročně i v domácím baru, takže teplé počasí není nutnou podmínkou.

Comments are closed.