Pivní svět Rotating Header Image

Chladící box Polair Standard KXH 2,94

Firma ELDOS nabízí výhodné ceny gastro zařízení a to nejen v rámci slevových akcí, ale i díky VIP zákaznickému programu. Právě díky němu máte nyní možnost si objednat skvělý set chladícího boxu Polair Standard KXH 2,94 v setu s chladící jednotkou MM 109 SF. Velmi kvalitní výrobek, který se pyšní precizním zpracováním a vysokou odolností.

Informace k chladícímu boxu

V tomto případě se jedná o stavebnicových systém. Chladící box se montuje s pomocí péro-drážky, což zajistí dokonalé utěsnění jednotlivých panelů. Tyto profilované sendvičové panely jsou vyrobeny z pozinkovaného ocelového plechu. Zde se ještě trošku zastavíme a panely si blíže specifikujeme. Jejich tloušťka je 8cm, stejně tak jako šíře dveří, které disponují dvojitou izolací – použita je účinná polyuretanová izolace zaručující nízkou spotřebu energie

Chladící boxy Polair jsou dodávány včetně podlahy, dveří se zámkem a vnitřního osvětlení. Popisovaný model nabízí čistý objem 2,94 m3, to vše při rozměrech 220 x 136 x 136 cm (vxšxh).

Chladící box Polair Standard KXH 2,94

Montáž chladícího boxu

Ačkoliv se jedná o „stavebnici“, vůbec se toho nemusíte bát. Montáž chladícího boxu Polair Standard KXH 2,94 není vůbec složitá a zvládnete to sami svépomocí. V podstatě nejdůležitější je to, abyste box stavěli na dokonale rovné podlaze. Pamatujte rovněž na to, že chladící box není určený pro venkovní výstavbu. Pokud to vaše situace přecijen vyžaduje, je nutné, aby byl zastřešený a to včetně chladící jednotky. Pokud byste potřebovali poradit, není problém se obrátit na provozovatele eshopu Eldos-shop.cz, kde vám veškeré dotazy rádi zodpoví.

 

Comments are closed.