Pivní svět Rotating Header Image

Profi chlazení pro zdravotnictví

Firma Eldos rozšířila nabídku svého „gastro“ sortimentu o novou kategorii. Ta je zaměřena na zdravotnickou oblast. Ano, chladící zařízení není spojeno pouze s potravinářství a gastro odvětvím. I ve zdravotnictví je důležité uchovávat například léky ve stanovených podmínkách. Právě k tomu slouží speciální chladící skříně, které zajistí ty nejlepší podmínky.

Zdravotnická zařízení & laboratoře

Chladící skříně jsou určeny zejména pro použití ve zdravotnictví a v laboratořích. V první kategorii se jedná například o soukromé ordinace, nemocniční zařízení, pečovatelské domy atp. Sortiment pak nalezne uplatnění i ve výzkumných ústavech, zkrátka všude tam, kde je třeba zajistit kvalitní a bezpečné uchování léků či zkoumaných látek.

Firma Eldos na svém eshopu www.eldos-shop.cz vytvořila speciální kategorii Chlazení pro zdravotnictví, kde se nyní nachází sortiment značky Vestfrost, která se na podobné produkty specializuje a nabízí kvalitně zpracované modely, které se pyšní dlouhou životností. Dánský výrobce je expertem v oblasti chlazení a mrazení, což je dáno mimo jiné i tím, že na trhu působí již od roku 1963 a za sebou má výrobu již více než 12 milionů chladniček a mrazniček, které našly spokojené zákazníky po celém světě.

Chlazení pro zdravotnictví

Odborné poradenství

Nekupujte zajíce v pytli. Nakupujte u odborníků. Zástupci firmy Eldos vám rádi pomohou s technickými dotazy, výběrem konkrétního modelu atp. Zkrátka odborné poradenství za jehož účelem není prodej čehokoliv, ale chladícího zařízení, které bude vyhovovat vašim požadavkům pro vybavení ordinace, nemocnice, laboratoře atp. Když budete spokojeni vy, budeme spokojenost i na naší straně. Na trhu jsme díky vám a dle toho k naší práci přistupujeme.

Comments are closed.