Pivní svět Rotating Header Image

Výrobníky klouboučkového ledu

Restaurace, bary, hotely, pořadatelé akcí s nabídkou míchaných drinků atp. To je ukázka oblastí, kde se řeší „chlazení“ servírovaných nápojů. Doma to samozřejmě řešíte jinak, nejčastěji různými formičkami či pytlíky, které dáte zamrazit do mrazničky. Ale v profesionálním gastro provozu by to takto opravdu dělat nešlo. Tady je třeba mít výkonný nástroj, který vyrábí kvalitní led pokud možno v co nejrychlejším čas.

Jak to tato gastro zařízení řeší? Je to jednoduché. Stejně jako tomu je i u ostatních činností i zde existuje nástroj, který to řeší za vás. Profesionální výrobníky ledu nejsou žádnou novinkou na trhu. Nicméně je to často opomíjené vybavení restaurací a barů. Pokud chcete zákazníkům nabídnout to nejlepší, pak je třeba o něčem podobném uvažovat. Zefektivní se vaše práce, což v neposlední řadě povede k výrazné spokojenosti na straně zákazníků.

Výrobníky klouboučkového ledu

Klobouček nebo kužel?

Tato kategorie přístrojů se dělí na dvě podkategorie. Záleží totiž na tom, jaký druh ledu potřebujete, aby daný model vyráběl. Na výběr jsou buď výrobníky kuželového ledu, nebo kloboučkového ledu.

Jestliže se chystáte koupit právě toto zařízení do vašeho baru či restaurace, doporučujeme obrátit se na eshop Eldos-shop.cz, kde si budete moci vybrat z obou typů výrobníků ledu, tedy jak kuželového, tak i kloboučkového ledu. V tomto eshopu sází na ověřenou kvalitu, kterou disponují značky NORDline a Scotsman. Výrobníky, které mají precizní zpracování, jdou odolné a snadno se obsluhují. Vyrobený led vodu neředí, pouze ji ochlazuje.

Nechce si poradit od odborníků. Objednejte si výrobník ledu v pohodlí domova a nechte si jej dopravit zdarma kamkoliv v rámci České republiky.

Comments are closed.