Pivní svět Rotating Header Image

Akce na horkovzdušnou pec NORDline

Výhodné nákupy na eshopu Eldos-shop.cz nekončí ani s blížícím se koncem roku, spíše naopak. Jak jsme vás již infomovali dříve, nyní probíhá prodloužená akční nabídka na vybraný sortiment a to až do 31.7.2017. V tomto týdnu pro vás vybíráme speciální gastro stolní zařízení. Jedná se o horkovzdušnou pec značky NORDline, která se hodí například do pekáren a cukráren. Chcete vědět více informací včetně toho, kolik ušetříte? Pak si přejděte na pokračování tohoto článku.

NORDline – gastro specialista

Ačkoliv to asi není třeba nijak připomínat, tak základním důvodem, proč se zajímat o tuto pec je mimo jiné to, že jejím výrobcem je NORDline, což je záruka vysoké kvality. Ne nadarmo se tato značka pohybuje na předních místech v oblasti gastro zařízení a to plným právem.

Cukrářská horkovzdušná pec FEM04NEGNV

V akční nabídce naleznete model NORDline FEM04NEGNV, který je dostupný za cenu nižší o více než čtyři tisíce korun oproti běžným prodejním cenám. A proč si tedy koupit tuto novou horkovzdušnou pec? Své uplatnění pec nalezne ve všech provozech, kde probíhá příprava pokrmů horkým vzduchem. V této peci snadno rozpečete i mražené polotovary. Naopak nedoporučujeme pro přípravu syrových těst. Z hlediska odolnosti se můžete spolehnout na kvalitní nerozové opláštění a snadnou obsluhu. Model NORDline FEM04NEGNV vás nezklame! K dispozici pro čtyři rošty GN 1/1, které nejsou součástí balení.

Horkovzdušná pec NORDline FEM04NEGNV

Specifikace horkovzdušné pece NORDline

Pojďme se závěrem podívat na základní technickou specifikaci modelu pekařské a cukrářské pece tak, jak je udávána ze strany výrobce. Pokud by vám některé parametry chyběly, nebo máte jakýkoliv dotaz k tomuto sortimentu, pak se neváhejte obrátit na specializovaného prodejce značky NORDline, firmy Eldos, provozovatele eshopu Eldos-shop.cz.

  • Dva ventilátory s opačným systémem proudění vzduchu
  • Dokonalý vnitřní ventilační systém – rovnoměrná distribuce tepla
  • Nerezové opláštění a vnitřek trouby + masivní rukojeť
  • Zaoblené vnitřní hrany
  • Dvojité prosklené dveře
  • Lehce vyměnitelné těsnění zámkový systém
  • Vnitřní osvětlení

Comments are closed.