Pivní svět Rotating Header Image

Dopřejte si jedno točené

Často jsme po celém dnu unavení, a tak se nám nikam nechce. Pokud navíc máte vlastní zahradní posezení, případně domácí bar, tak už vás ven dostane asi jen opravdu výjimečná událost. Nechceme nabádat k tomu, abyste byli neustále zavření doma, ale minimálně v letních měsících je to skutečně fajn, že si můžete odpočívat a užívat doma, buď sami nebo s přáteli. A dát si doma nějaké to točené vychlazené pivečko? Žádný problém… nabídka výčepních zařízení je bohatá i na modely pro domácí použití.

Domácí oslavy s pivním chlazením

Pokud tedy máte chuť si dopřát i doma dobré pivo a víte, že pivní chlazení využijete (pořádáte oslavy, setkání se sousedy, přátely atp.), pak se vám vyplatí poohlédnout po nějakém z modelů pivních chlazení. Vybírejte zejména podle výkonu, kdy je důležité si stanovit, kolik piv cca potřebujete vytočit za hodinu. Pro domácí použití je tedy vhodnější volit modely s nižším výkonem, protože vyšší asi málokdy využijete resp. tak velké akce asi moc často pořádat nebudete a to se vždy dá vyřešit třeba půjčením dalšího modelu. Ale možné to samozřejmě je, takže v takovém případě je pro vás dobrá volba i některý z výkonějších modelů pivního chlazení.

Suché chladiče piva

Lindr Pygmy 20

Oblíbeným modelem chlazení pro domácí potřeby je Pygmy 20. Výrobcem není nikdo jiný než firma Lindr, která je špičkou v tomto oboru. Daný model vám nabídne výkon 15 až 20 litrů kvalitně vychlazeného piva za hodinu a to je dávka, která bude jistě dostačující pro většinu vašich akcí.

V případě zájmu můžete samozřejmě vybírat z dalších modelů. Hodnota v označení pivního chlazení většinou značí právě maximální výkon v litrech za hodinu.

Zdroj obrázku: www.vycepnizarizeni.cz

Comments are closed.