Pivní svět Rotating Header Image

Pivní kompresory

V minulosti jsme zde popisovali v obecné rovině, jaké pivní příslušenství je nabízeno v obchodech. Jedním z nich jsou i vzduchové kompresory. Ty se vám hodí v případě, že máte zakoupené výčepní zařízení bez integrovaného kompresoru. V takovém případě se bez externího neobejdete. Je-li to váš případ, pak jste již sháněli případně budete shánět odpovídající model. Na trhu je poměrně pestrá nabídka od různých výrobců. S jakými kompresory se můžete setkat? Čtěte dále…

Zase ten Lindr

Asi málokoho překvapí, že v nabídce pivních kompresorů má své zastoupení i značka Lindr. Přední výrobce výčepního zařízení zkrátka nemohl tuto oblast nechat bez povšimnutí. Má tak pro zákazníky řešení jak v případě, že chtějí mít zakoupené pivní chlazení se vzduchovým kompresorem, tak i bez něj. Ukázku takového modelu naleznete i na našem ilustračním obrázku, který byl převzat z eshopu Eldos-shop.cz, kde naleznete kompletní nabídku nejen výčepního zařízení, ale i pivního příslušenství.

Vzduchový kompresor Lindr

Další výrobci na trhu

Lindr samozřejmě není jediný, kdo nabízí vzduchové kompresory pro pivní chlazení. V tomto směru je nabídka mnohem širší, než v případě výčepního zařízení. Mezi oblíbené výrobce u zákazníků (amatérských i profesionálních) patří Puma, Abac či Leonardo.

Důležité je, aby se jednalo o tzv. bezolejové kompresory, které je možné používat v potravinářském průmyslu.

Comments are closed.