Pivní svět Rotating Header Image

Katalog gastro vybavení 2015

Nabídka produktů v oblasti gastro vybavení je pestrá a někdy je složité se v ní vyznat. Velkou výhodou je, že existují online katalogy, které si můžete stáhnout do počítače, tabletu atp. a kdykoliv si je prostudovat, aniž byste museli být připojeni k internetu. Zároveň tak můžete porovnat nabídku různých eshopů, které jsou vlastně také jakými si online katalogy gastro vybavení (resp. jakéhokoliv zboží, pokud se bavíme v obecné rovině). Příkladem je například katalog značky Nosreti (pro rok 2015), předního výrobce gastro vybavení.

Nosreti a.s.

Kdo je Nosreti? Jedná se o společnost, která je přímým dovozcem chladící a mrazící techniky renomovaných světových značek. Jedná se například o značky NORDline, JUKA, ICEMATIC, ZOIN, POLAIR a VESTFROST. Nabídka má za cíl oslovit širokou škálu zákazníků, kteří hledají modely té nejvyšší kvality vhodné i pro profesionální využití a to vše při zachování dostupných cen.

 

Gastro vybavení 2015

Doporučujeme Eldos-shop.cz

Produkty těchto značek je možné vídat v různých internetových obchodech. Jedním z nich je například eshop Eldos-shop.cz, který zajišťuje i profesionální poradenství, odbornou montáž a servis zakoupeného vybavení. O všem je možné se informovat přímo u provozovatelů zmíněného eshopu, kde naleznete i katalog gastro vybavení pro rok 2015.

Comments are closed.