Pivní svět Rotating Header Image

Je libo hot dog?

Určitě to znáte sami. Jste někde na výletě, sportovní akci, koncertě atp. a máte chuť na něco rychlého. Klasika je v tomto případě hamburger, smažený sýr v housce, nebo párek v rohlíku resp. hot dog. A právě té poslední „kategorii“ se budeme věnovat v našem článku, kde se podíváme na nabídku gastro stolního vybavení pro rychlá občerstvení, která nabízí zákazníkům právě tento sortiment.

Párkovače

Párek v rohlíku či hot dog se připravuje pomocí speciálního zařízení  – párkovače. V této oblasti se pohybuje a mezi zákazníky je velmi oblíbená, značka Nordline. Gastro zařízení Nordline je zárukou dobré koupě. Jedná se o spolehlivá a kvalitní zařízení s dlouhou životností. Pokud tedy potřebujete do své gastro provozovny například nový párkovač, neměli byste si nechat ujít možnost prohlédnout model této značky.

Párkovač Hot Dog NORDline HD-04

Jedná se o klasický model párkovače v nerezovém provedení (opláštění) a skleněnou nádobou na párky. Snadno přenosný model, jednoduchá obsluha. Ideální například na koupaliště, letecké dny, koncerty, sportovní akce, dětské dny… Jedná se o model, který splňuje vše potřebné i pro profesionální využití.

Další gastro zařízení značky Nordline

Jak již bylo uvedeno, Nordline se obecně zaměřuje na gastro vybavení a do něj nespadají pouze stolní zařízení, ale i další modely – mrazničky, ledničky, fritézy, grilovací plotny, chladící boxy atd. Gastro zařízení uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších.

Jedním z prodejců zařízení značky Nordline je firma Eldos Ostroměř, která nabízí odborné poradenství, profesionální servis a v případě potřeby (zejména u složitějších zařízení) i odbornou montáž.

Comments are closed.