Pivní svět Rotating Header Image

I v září bude čas na zahradní párty

Září je sice tu, ale to neznamená, že skončilo léto resp. teplé dny. Když se díváme na předpověď počasí (a budeme tomu věřit), tak by nás i v září měly čekat příjemné teploty. To je výborná zpráva pro všechny z nás, kteří si rádi užíváme zahradní párty, oslavy a posezení s přáteli, které je spojeno s grilovačkou a pitím dobrého vychlazeného piva, nejlépe točeného. Domácí pivní bary již nejsou žádnou výjimkou, mnoho z nás má ve svém zahradním vybavení i pivní chlazení a to je dobře.

Domácí pivní chlazení

Díky vývoji počasí tak není prozatím potřeba nic zazimovávat a výčepní zařízení se stále ještě dočká svého využití i ve venkovním prostředí. A ikdyby se předpověď nepodařila, tak nezoufejte, dobrá oslava a párty se dají udělat i doma, máte-li na to vhodné prostoty a vybavení a dobré přátele, tak není co řešit. Lindr je přední značkou v oblastí domácích a profesionálních pivních chlazení. Díky kvalitě provedení, odolnosti a životnosti si neustále získává větší a větší oblibu u zákazníků. Co bylo dříve spíše výjimkou, dnes již není nic překvapujícího. Takže pokud vyrážíte na párty k známému, jistě vás nepřekvapí, když vám nabídne místo lahvového (nic proti němu) kvalitně vychlazené pivečko.

Domácí pivní chlazení

Rychlý nákup z domova

Chcete si také pořídit vlastní pivní chlazení? Není to nic složitého, vše můžete v pohodě zařídit přímo z vašeho obývacího pokoje, stačí když si zapnete počítač, notebook, tablet či smartphone, navštívíte některých z internetových obchodů, který se specializuje právě na kategorii výčepních zařízení a příslušenství a můžete si vybrat takový model, který nejvíce vyhovuje vašim představám a požadavkům. Z naší strany můžeme doporučit obchod Eldos-shop.cz, který vám dokáže s výběrem poradit a zároveň nabízí kompletní sortiment značky Lindr, různé slevové akce či možnost dopravy zdarma.

Je teprve pondělí, takže do víkendu času dost. Počasí má být letní. Pozvěte své přátele na oslavu. Připravte své pivní chlazení na další akci a zajistěte si soudek vašeho oblíbeného piva. Užívejte si, ale samozřejmě s mírou!

Comments are closed.