Pivní svět Rotating Header Image

Nerezový párkovač

Párek v rohlíku. Neuvěřitelná záležitost napříč generacemi. Snad každé dítě si jej oblíbý a přitom je to tak jednoduché. Naco vymýšlet speciality, které pak zůstanou bez odezvy, když stačí uvařit párek, trocha kečupu, hořčice a hurá s tím do rohlíku 🙂 Samozřejmě recepty se mohou lišit o různé vychytávky. Pokud děláte párky profesionálně ve větším, pak se vám k tomu bude hodit nerezový párkovač značky NORDline model HD-04!

Profi zařízení za skvělou cenu

Párkovač NORDline je precizně zpracovaný. Základem je kvalitní nerezové opláštění. Vše je navrženo tak, aby příprava párků v rohlíku byla snadná a rychlá a hlavně, aby párkovač byl odolný a mohl vám sloužit co nejdéle. Samozřejmostí tedy je například možnost samostatného vyhřívání hrotů a nádobky či regulace teploty v rozmezí hodnot 50 – 90°C.

Párkovač Nordline HD-04

Párkovač Nordline HD-04 je skladný, takže skvěle poslouží v gastro provozovnách typu rychlé občerstvení. Ocení jej i provozovatelé kulturních či sportovních akcí, na kterých je tato lahůdka častou položkou v nabídce. K dispozici jsou čtyři hroty a nádobka na párky. Vše připraveno k obsloužení vašich zákazníků, kteří se chtějí rychle najíst a hurá zpět za zábavou.

Na závěr ještě uvádíme základní technické údaje párkovače uváděné výrobcem:

  • Šířka 54 cm
  • Hloubka 34 cm
  • Výška 36 cm
  • Příkon 0.6 W
  • Napětí 230 V

Párek v rohlíku ve stylu Chicago

A pokud byste si chtěli doma ukuchtit nějaký speciální recept, tak jsme pro vás objevili video, ve kterém autor ukazuje postup, jak si doma připravit speciální „Chicago Style Hot Dog“! Pro tento recept se zrovna nehodí námi popisovaný párkovač, protože rohlík se v tomto případě rozkrojí na půl a párek se do něj nevsouvá, zkrátka jedná se o recept na Hot Dog nikoliv náš český klasický párek v rohlíku.

Comments are closed.