Pivní svět Rotating Header Image

Objevte modelovou řadu klimatizací Sinclair Focus

Mezi vybavení hotelů, kanceláří či domácností patří i klimatizace. Co od těchto zařízení očekávají současní uživatelé? Kromě výkonu to je tichý chod, snadná obsluha, úspora nákladů a elegantní vzhled, který nenarušuje interiér. Náročné požadavky ze strany zákazníků splňuje například modelová řada nástěnných klimatizací Focus značky Sinclair.

Moderní klimatizace

V úvodní části jsme ještě nezmínili jednu důležitou věc. Dříve se ve spojení s termínem klimatizace automaticky řešilo pouze chlazení. To už však dávno není pravda. Moderní klimatizační jednotky totiž nabízí kromě funkce chlazení i topení, takže je oceníte po celý rok.

Samozřejmě i v této oblasti bylo nutné reagovat na současné trendy tzv. „chytré domácnosti“, takže nové jednotky Sinclair Focus disponují například WiFi modulem, díky kterému je možné je obsluhovat skrze chytrá zařízení (smartphone, tablet…).

Nástěnná klimatizace Sinclair Focus

Ekologicky šetrná řada

Pokud kladete důraz na životní prostředí, jistě oceníte i to, že v klimatizacích modelové řady Focus je použito ekologicky šetrného chladiva R32 s nízkým potenciálem globálního oteplování (GWP).

Nástěnné klimatizace Sinclair Focus je možné zakoupit i online. V tomto případě doporučujeme nakupovat v eshopech, ve kterých nabízí i odbornou montáž a poradenství.

Comments are closed.