Pivní svět Rotating Header Image

Podzimní akční nabídka 2017

Ani v říjnu nezůstanete ochuzeni o zajímavé tipy na výhodné nákupy nejen gastro vybavení. Na eshopu Eldos-shop.cz naleznete  výhodné ceny zejména sortimentu značky NORDline za velmi výhodných podmínek. Do akční nabídky byly zahrnuty i některé novinky, takže určitě neváhejte a minimálně si nabídku projděte. Jistě se vám něco zalíbí, abyste si mohli výhodně vybavit vaši gastro provozovnu.

Až do konce roku 2017

V současnosti jsou akce rozděleny do dvou skupin. V jednom případe se jedná o nabídku profesionálního vybavení do gastro provozů. Tato akce je nyní naplánována až do konce měsíce listopadu, tedy do 30.11.2017. V druhém případě se akce týká chladniček, mrazniček, vitrín a dalšího vybavení značky NORDline, které ocení zejména domácnosti, ale třeba i firmy, které shání kvalitní a cenově přijatelné vybavení do firemní kuchyně atp.

Akce NORDline říjen 2017

Tip na vánoční dárek

Možná vám již dosluhuje váš spotřebič a uvažujete o novém. Nelze si nevšimnout, že se nám pomalu a jistě blíží Vánoce, tak to můžete spojit a udělat si radost dopředu. Případně vyčkat na „poslední“ chvíli a vybraný model si objednat tak, abyste jej mohli mít „pod stromečkem“ a třeba tím překvapit  vašeho partnera/partnerku.

A dárky se netýkají jen domácností. I firmy si mohou nadělit, zejména ke konci roku se často řeší optimalizace nákladů a nákup nového vybavení. Máte obchod, prodejnu, restauraci…? Podívejte se na aktuální nabídku nejen akčního zboží na eshopu Eldos-shop.cz a vybavte si jej moderním spotřebičem či profesionálním „pomocníkem“, který usnadní práci v kuchyni, prodej a propagaci vámi nabízeného zboží atp.

Comments are closed.